Rendkívül fontos véghajrá következik.

Férfi kézilabdázóink Vecsésen tett kiruccanása,sajnos nem úgy sült el ahogy azt várták volna. Illetve,nem úgy ahogy az első félidő után gondoltuk. Csapatunk a találkozó első harminc percében esélyt sem adott a vendéglátóknak,szinte felszántottuk a pályát,így 10-16-os vezetéssel vonultunk pihenőre. A második játékrészben sajnos összeestünk,nem volt már olyan gördülékeny a támadójátékunk. Sajnos a végén még a szerencse sem állt mellénk,így 31-30-as vereséget szenvedtünk.

Vecsési Se–Mizse KC 31–30 (10–16)
Rózsavölgyi – Vancsics 7, Benke 1, Petrik-Varga 3, Bujdosó 2, Scheuring 1, Horváth 3. Csere: Gál – Tóth 1, Bán 2, Vujasin, Kiss 4, Hollós 4, Imregi 3. Vezetőedző: Avar György.

Három mérkőzésünk maradt tehát,hogy megszerezzük a még rájátszást érő 8-9. helyek egyikét. Holnap,azaz Szombaton Békésre látogatunk,ami bár nem ígérkezik egyszerű feladatnak,de a céljaink eléréséhez elengedhetetlen. Jövőhéten haza pályán fogadjuk a Gyarmatiakat,majd Szegeden fejezzük be a bajnokságot.