Cegléd, 500 néző. Vezette: Budai-Bock – Wenzel.
Mizse KC: Csernyik – Horváth 1, Kiss 4, Bujdosó 3, Keresztes 2, Vancsics 5(2/2), Bán1.
Csere: Lengyel (k), Zaklajda (k), – Petrik-Varga 6, Laurinyecz1, Benke 2, Szajbert, Tóth, Scheuring, Zsolnai 1.
Edző: Jakab László
Kiállítás: 6 ill. 6 perc.
7-m-es: 1/1 ill. 2/2.
Az őszi lajosmizsei vereségért való visszavágás fűtötte a hazai csapatot, ennek megfelelően kezdtek, óriási iramot diktálva, állva hagyták a vendégeket. A kezdeti roham 5-1-es hazai vezetés után alább hagyott, kiegyenlítettebb lett a játék, 6-4-re feljöttek a vendégek, de továbbra is a hazai akarat érvényesült markánsan, és a 21. perce már 14-8-at mutatott az eredményjelző. A következő hét percre elcsendesült a hazai publikum, hiszen egy 0-5 -ös szériával 14-13-ra alakult az eredmény,de a félidő hajrája a ceglédieknek sikerült jobban, így három gólos előnyre tettek szert.
A II. félidőben is folytatódott a lüktető játék, Bujdosóék két gyors góllal nyitottak, így ismét minimalizálódott a hazai előny. Még egy gólváltás következett, és semmi előzménye, jele,nem volt a mizsei játékban a következő tíz perc rémálmának: a ceglédiek állva hagyták a vendégeket, és elképesztő, 12-1-es sorozatot produkálva mindent eldöntöttek. A hátralévő negyedórai játékot hiába nyerte meg a vendég mizsei csapat 8-6-ra, ez már a lényegen nem változtatott.
Jakab László: Nem találok szavakat, mert amit nagy küzdelemben 35 perc alatt felépítettünk, azt tíz perc alatt leromboltuk. Gratulálok a ceglédi csapatnak!

Mizse KC – Vecsési SE 25 -24 (17-15)

Lajosmizse, 100 néző. Vezette: Paska – Vastag

Mizse KC: Csernyik – Vancsics 4,(1/0), Scheuring 4 (4/3), Petrik-Varga 1, Kiss 5, Horváth 2. Bán.
Csere: Lengyel (k), Fehér (k), Bujdosó 4, Szajbert, Keresztes 4, Zsolnai 1, Laurinyecz, Tóth, Polyák.
Kiállítás: 10 perc ill. 16 perc ( egy kizárás).
7-m-es: 5/3 ill. 3/3.

Jakab László: Megtört a jég, talán vége a “hét szűk esztendőnek”! Támadójátékunk továbbra is hullámzó, olykor görcsös volt, de ezt jó védekezéssel és nagy küzdeni tudással ellensúlyoztuk.Gratulálok csapatomnak a kibrusztolt győzelemhez!

MIZSE KC – FTC-U-21 25-26 (9-13)

Lajosmizse 150 néző. Vezette: Haskó – Natkai.

Mizse KC: Csernyik – Vancsics 9 (1/1), Benke 2 (1/0), Scheuring 4 (4/3), Szajbert, Bujdosó, Horváth 1.
Csere: Lengyel (k), Fehér (k), – Petrik-Varga 4, Bán 1, Kiss 4 (2/2), Keresztes,Tóth, Zsolnai. Laurinyecz.
Kiállítás: 6 perc, ill. 18 perc.
7-m-es: 8/6 ill. 4/4.

Jakab László: Óriási indulatok dúlnak bennem, hiszen már a hetedik meccs óta nem tudunk nyerni! Most is 10 perc után “elengedtük” az I. félidőt, igaz viszont, hogy a II. félidőben a 46. percig remek védekezésünknek köszönhetően átvettük a vezetést, de felállt a Fradi, és hihetetlen izgalmak közepette fej-fej mellett haladtak a csapatok. Sajnos a legvégén megitélt büntetőt elhibáztuk, így még a pontszerzés is elmaradt.

Győztek a lányok

Mizse KC – Kiskunhalasi UKSC 20 – 18 (8-10)
Lajosmizse, 100 néző. Vezette: Horváth – Simó.

Mizse KC: Dömény-Veress – Rapi 4, Kovács 3, Sápi 1, Pető 4 (2/1), Kóra 2, Szobodek 1.
Csere: Szentesi-Kovács (k) – Bujdosó 1, Wunderling 3, Tóth, Vásáreczki 1,
Edző: Hollós Máté

Kiállítás: 6 ill. 8 perc.
7-m-es: 2/1 ill. 6/3.

Hollós Máté: Visszafogottabb I. félidő után a II.félidőben kiváló kapusteljesítménnyel fűszerezve jobban játszottunk, és remek hajrával megfordítottuk a mérkőzést az erősebb ellenféllel szemben.

Vecsési SE – Mizse KC 38-39(18-22)

Mizse KC: Lengyel – Horváth 3, Kiss 4, Bujdosó 4, Benke 3, Vancsics 8(2/2), Bán 3.
Csere: Csernyik (k) – Petrik-Varga 5,keresztes 3, Szajbert, Scheuring 4 (1/1), Tóth, Zsolnai 2.
Kiállítás: 16 perc (egy kizárás) ill.10 perc.

Jakab László: Nagyon jó első félidőt követően kissé vissza estünk védekezésben, így fokozatosan ránk jöttek, majd az 50. percben a vezetést is átvették. A véghajrában tudtunk újítani, így értékes győzelmet arattunk egy erős ellenfél otthonában, amiért nagy gratuláció illeti a csapatomat!

Mizse KC–Vecsési SE 38–31 (19–13)

A bajnokságban a férfi NB I./B Keleti mezőnyében szereplő Lajosmizse és Vecsés kedd este a Ligakupa D jelű csoportjában csapott össze. A találkozó a hazaiak magabiztos győzelmével ért véget.

Lajosmizse, 50 néző. Vezette: Haskó Tamás, Natkai Norbert.
Mizse KC: Csernyik – Horváth 4, Kiss 7, Bujdosó 2, Benke 2 (1), Vancsics 3 (2), Bán 7. Csere: Lengyel (k), Scheuring 8 (2), Petrik-Varga 2, Szajbert 1, Polyák 1, Tóth, Zsolnai 1. Edző: Jakab László.
Kiállítások: 6, ill. 12 perc (kettő kizárás).
Hétméteresek: 7/5, ill. 4/3.

– A felkészülési időszakban kiváló erőfelmérő volt ez a Liga­kupa-mérkőzés. Magabiztosan nyertünk, holott tartalékosan álltunk fel, és ez nagyon biztató. Támadásban és védekezésben is sokszor tudtunk szép játékot mutatni, ugyanakkor sok visszatérő hibát is elkövettünk. Utóbbiakat kellene minimalizálnunk, hogy eredményesebben szerepelhessünk a bajnoki mérkőzéseken – mondta Jakab László.

Mizse KC – KTE-Piroska szörp 27-28 (16-16)

Lajosmizse, 100 néző. Vezette: Csányi- Drinóczi

Mizse KC: Csernyik – Horváth 3, Scheuring 4, Bujdosó 1, Szajbert 1, Zsolnai, Petrik-Varga.
Lengyel(k) – Bán 5, Benke 9, Keresztes 2, Tóth 2, Polyák.
Kiállítás. 14 ill. 14 perc.
7-m-es: 7/6 ill, 4/3,

Váratlan vereség a Balassagyarmat ellen

Zaklatott heti felkészülés (Zaklajda lábtörése, Bujdosó váll sérülése) után tartalékos csapatunk nem várt vereséget szenvedett.

MIZSE KC – Balassagyarmati Kábel SE 22-24 (10-12)

Lajosmizse, 100 néző. Vezette: Hornyik – Zörgő

Mizse KC: Csernyik – Horváth 2, Kiss, Keresztes 2, Vancsics 5 (3/3), Tóth, Petrik-Varga 2.

Csere: Lengyel(k) – Bán 1, Bujdosó 2, Benke, Szajbert, Polyák, Scheuring 5(2/1),Zsolnai.

Kiállítás: 4 ill. 12 perc.

7-m-es: 5/4 ill. 5/4.

Egymás „kóstolgatásával” kezdődött a játék, mindkét csapat sokat hibázott, míg a 4. percben a vendégek szereztek vezetést. A mizseieknek semmi sem sikerült, naggyá tették az ellenfél kapusát, miközben már 0-4 állt a táblán. a tizedik percben sikerült betalálni először, igaz utána még kétszer is. Ekkor azt hittük, helyre áll a rend, de tévedtünk! Ismét a vendégek percei következtek, s a 24. percben már 6-12 volt az eredmény. Jakab edző kikérte második idejét is, ami után lábra kapott csapatunk, védekezésünk is feljavult, s a szünetig négy gólt szerezve, – gólt nem kapva – visszajöttünk a mérkőzésbe. Szünet után ott folytattuk, ahol abba hagytuk, újabb hét percig nem kaptunk gólt, s feljöttünk egy gólra. Sajnos ekkor ismét megugrottak két góllal, de óriási erőfeszítések árán a 16. percben egyenlítettünk (16-16) majd a 18-18-ig fej-fej mellett haladtunk, de nem bírtuk átvenni a vezetést. Őrült hajrá kezdődött az utolsó tíz percre, amit a gyarmatiak jobban bírták „fejben”, 6-4-re nyerték a hajrát, s ezzel együtt váratlan, két gólos győzelmet arattak csapatunk felett.

Jakab László edző nyilatkozta: Nagyon el vagyok keseredve, ennyi hibával nem lehet mérkőzést nyerni! Küzdésünk görcsös akarásba ment át, aminek nyögés lett a vége.

Mizse KC – ÓAM-Ózdi KC

Mizse KC – ÓAM-Ózdi KC 28-28 (17-14)

Lajosmizse, 150 néző. Vezette: Kovács – Papp.
Mizse KC : Zaklajda – Drabant 8, Kiss 5 (4/4), Petrik-Varga 1, Benke 4, Tóth 2, Bán.
Csere: Csernyik (k) – Bujdosó 3, Szajbert, Keresztes 3, Scheuring 2, Polyák, Horváth, Zsolnai.
Kiállítás: 4 ill. 14 perc.
7-m-es: 5/5 ill. 4/3.
Jakab László: Nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk, ami be is igazolódott. A végjátékban mindkét csapat nyerhetett volna, így a döntetlent igazságosnak érzem.

Mizse KC – Kiskőrösi NKSZSE

MIZSE KC – KISKŐRÖSI NKSZSE  32-21(14-11)

Lajosmizse, 50 néző.    Vezette: Fehér – Kapás

Mizse KC:   Dömény-Veress    – Bujdosó 2, Kovács 3, Sápi 6(2/2), Vizi 2, Pető 7(5/4), Wunderling 3,
Csere:         Szentesi-Kovács (k) – Rapi 5, Kóra 4, Tóth, Szobodek.
Edző:          Hollós Máté
Kiállítás:     14 perc ill. 8 perc
7-m-es:       7/6 ill. 6/5.
Csapatunk magabiztos győzelmet aratott,így továbbra is a Megyei-bajnokság élmezőnyében foglal helyet. Az idei bajnokságban új edzővel felálló lányoknál kezd beérni a sok munka, egyre inkább stílusa kezd lenni a társaságnak.
Mivel nagyon fiatal a csapat, néha még rapszódikus a szereplés, de a legjobb csapatoknak is méltó ellenfelei tudnak lenni. Úgy gondolom, biztató jövő előtt áll ez a női csapat, s hamarosan komolyabb célokat -Megyei bajnoki cím, NB-II. –  lehet kitűzni a játékosok felé.